Komisja Stopni Instruktorskich

Skład Komisji
  • hm. Marcin Jurkowski – przewodniczący
  • hm. Henryk Dyszy
  • phm. Dariusz Gacek
  • phm. Magdalena Garbaczow
Spotkania KSI odbywają się w siedzibie Komendy Hufca w Piekarach Śl. – Brzezinach, Centrum Usług Społecznych, ul. Kusocińskiego 4 pokój 107 (dawna Przychodnia Zdrowia obok kościoła) w trzeci czwartek każdego miesiąca. Posiedzenie rozpoczyna się o godz. 17.00. Inne terminy do uzgodnienia. KONTAKT z KSI
  • mailowo: ksi@piekary.zhp.pl
Prosimy osoby otwierające próbę na stopnie instruktorskie o zgłoszenie chęci udziału w posiedzeniu KSI i przesłanie proponowanych zadań do prób do 7 dni przed posiedzeniem komisji. Wędrownicy, którzy mają otwarte próby przewodnikowskie, a termin realizacji się kończy, proszeni są o kontakt z KSI. Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi GK ZHP osoby otwierające próby na stopień przewodniczki/przewodnika muszą posiadać aktualny certyfikat Safe From Harm.
Dokumenty dla prób na stopień przewodnika
Nazwa Materiał DOCX Materiał PDF
Wymagania na stopień przewodnika Pobierz
Karta próby przewodnikowskiej + strona tytułowa w pdf Pobierz Pobierz (Strona tytułowa)
Wniosek o otwarcie próby przewodnikowskiej Pobierz Pobierz
Wniosek o zamknięcie próby przewodnikowskiej Pobierz Pobierz