Podziękowania :)

Druhny i Druhowie!
Być może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale co dwa lata każdy hufiec musi zrobić inwentaryzację. W tym celu powołuje się specjalną komisję, która odpowiada za podliczenie i ocenienie mienia hufca.Taką inwentaryzację właśnie zakończyliśmy!

Wielka w tym zasługa naszego kwatermistrza, druha Krzysztofa Kłoska, który siedział po nocach, wpisywał dane i wartości w odpowiednie arkusze, liczył i sumował kwoty. A wszystko to, by dziś w Chorągwi usłyszeć: „zgadza się”!

Krzysiu-zrobiłeś kawał dobrej roboty-gdyby nie Ty, nie wiem,jakby się to skończyło. Dziękuję w imieniu wszystkich piekarskich harcerzy.

Słowa podziękowania kieruję również do naszego byłego kwatermistrza, druha Michała Trzońskiego – wiem, że pomogłeś Krzysiowi i bardzo mnie to cieszy.

Drodzy harcerze – pamiętajcie o tym, że sprzęt i baza, którą posiadamy to nasze wspólne dobro. Zróbmy wszystko, by w tym konkretnym przypadku „wspólne” nie okazało się „niczyje”.

Komendant

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *