List Pochwalny Naczelniczki ZHP

Druhny i Druhowie!

22 lutego obchodziliśmy Dzień Myśli Braterskiej. W tym dniu harcerze i skauci z całego świata przesyłają sobie życzenia, wspominają wspólnie spędzone chwile oraz planują dalszą aktywność. Jest to doskonała okazja do podsumowania działalności harcerskiej oraz instruktorskiej. ⚜️

Od wielu lat, Naczelnik ZHP przyznaje w tym dniu tzw. „List pochwalny”. Przysługuje on instruktorom pełniącym funkcję drużynowego, jednak dostają go tylko Ci, którzy wykazali się wyjątkowa postawą, pomysłowością i innowacyjnością. ?Prawdziwi liderzy, harcerze z krwi i kości, mający pomysł na swą pracę i drużynę. List można otrzymać tylko raz w życiu, dlatego jego wartość jest tym większa. ?

W naszym Hufcu taki list dostały tylko 2 osoby. Są to druh pwd. Grzegorz Ociepka oraz druhna pwd. Małgorzata Rosińska. Oboje w swoim czasie prowadzili drużyny w sposób niekonwencjonalny, ale jednocześnie tradycyjny, z wykorzystaniem ciekawych form pracy.

Ale przejdźmy do meritum – w rozkazie specjalnym Ls1/2018 z dnia 22.02.2018r. druhna Naczelnik hm. Anna Nowosad przyznała list pochwalny instruktorce naszego hufca!
Laureatką została druhna pwd. Zuzanna Ogrodnik! ?

Zuzia – wielkie brawa. Cieszymy się, że „Ci na górze” dostrzegli kawał ciężkiej roboty, jaki udało Ci się wykonać.

Mamy nadzieję, że dzięki otwartym próbom na stopnie instruktorskie, w przyszłym roku będziemy mogli pochwalić się kolejnymi wyróżnieniami dla naszych cudownych drużynowych! ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *